Zimowa Akademia Sportowa Ferie 2017

VIRTUS LomazyZajęcia z gier i zabaw dotychczas nieznanych w środowisku szkolnym, zabawy i gry z nietypowymi przyborami (poduszki, piankowe pałki, szarfy, folia stretch i wiele innych).
Obwody stacyjne ukierunkowane na siłę, zwinność, równowagę, koordynację wzrokowo-ruchową, korekcję wybranych wad postawy z wykorzystaniem nietypowych przyrządów jak liny, koce, plandeka, piłki gimnastyczne, taśma TRX, płotki.

Zajęcia z samoobrony i walki wręcz, poruszanie, techniki ręczne i nożne, kombinacje technik ręcznych i nożnych na tarcze i z partnerem.

Zajęcia odbywają się dwa razy dziennie!!!
Zajęcia poranne: 9.30 – 11.00
Zajęcia popołudniowe: 14.00 – 15.30

Data:
24.01 (wtorek)–27.01 (piątek) 2017 r.
Miejsce:
Hala Sportowa Zespołu Szkół w Łomazach
Organizator:
Akademia Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach, Zespół Szkół w Łomazach, Wójt Gminy Łomazy

Prowadzący zajęcia:
Artur Romaniuk - IV Dan Taekwon-Do, wychowawca mistrzyni świata, medalistki pucharu świata, wielokrotnej mistrzyni Europy, wielu mistrzów Polski w Taekwon-Do, instruktor kick-boxingu, Taekwon-Do, Programu Taekwon-Do KIDS, kulturystyki, korektywy i kompensacji wad postawy, uczestnik wielu międzynarodowych kursów instruktorskich w tym z zakresu gier i zabaw, nauczyciel wychowania fizycznego. Odznaczony m.in. Brązowym Medalem Zasłużony Dla Sportu oraz Medalem Zasłużony Dla Powiatu Bialskiego za wysokie wyniki sportowe. Prezes i główny szkoleniowiec AT VIRTUS w Łomazach.


Koszt udziału we wszystkich zajęciach: 30 zł od osoby.
Płatne na pierwszych zajęciach niezależnie od dnia przystąpienia do zajęć!!!


Z opłaty zwolnieni są członkowie Akademii Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach oraz uczniowie Zespołu Szkół w Łomazach !!!