Mikro innowacje – Makro korzyści

Szanowni Państwo!

Zapowiadaliśmy przesyłanie bieżących informacji na temat realizacji naszego partnerskiego projektu „Mikro innowacje – Makro korzyści”, a więc po kilku tygodniach kilka aktualności…

 

Już 10 zgłoszonych innowacyjnych pomysłów ułatwiających start zawodowy!

Innowacyjne programy kształcenia, pomysły na szkolenie w nowych zawodach/kompetencjach odpowiadających na zmieniające się potrzeby rynku pracy, aplikacje dot. badania predyspozycji zawodowych, zastosowanie nowych metod w programie kształcenia to tylko niektóre ze zgłoszonych dotychczas propozycji nowatorskich rozwiązań. Przypominamy, że w ramach projektu możemy sfinansować, grantem w wysokości do 100 tys. zł, działania związane z rozwinięciem i przetestowaniem 32 innowacji społecznych.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania własnych propozycji. Prosimy również o rozpowszechnianie informacji wśród znanych Państwu kreatywnych osób i organizacji!

Na wszelkie pytania chętnie odpowiedzą nasi Brokerzy Innowacji:

Cezary tel. 669 200 929,

Ewa tel. 664 490 109,

Krystyna tel. 602 680 478,

Agata tel. 081 466 52 11.

Zachęcamy do kontaktu!

 

25 listopad – I Komisja Konkursowa i pierwsze decyzje o przyznaniu grantów

Pozytywnie zweryfikowane przez naszych Brokerów zgłoszenia zostaną skierowane do udziału w Konkursie. Pierwsze posiedzenie Komisji Konkursowej już 25 listopada. Innowator będzie musiał w ramach krótkiej prezentacji przekonać naszych ekspertów co do tego, że proponowane przez niego rozwiązanie ma potencjał, jest skuteczne a ludzie młodzi realnie skorzystają na jego wdrożeniu. Najlepsze pomysły zostaną rekomendowane do otrzymania grantu. Komisję Konkursową tworzą, oprócz personelu projektu, wyłonieni eksperci z następujących obszarów: rynek pracy, system kształcenia, przedsiębiorczość i psychologia.

FANPAGE na Facebooku

Wszelkie aktualności na temat projektu, filmy, sylwetki Brokerów Innowacji i wiele innych bieżących informacji znajdą Państwo na naszej stronie na Facebooku. Zachęcamy do odwiedzania, udostępniania i lajkowania! Fanpage jest prowadzony przez naszą Wolontariuszkę – polubienie przez Państwa tej strony będzie dla niej nagrodą za zaangażowanie i wykonywaną pracę!

W załączeniu pozwalamy sobie jeszcze raz przesłać krótką prezentację na temat naszego projektu. Przypominamy również, że wszelkie regulaminy, formularze znajdą Państwo na stronie internetowej.

www.lfr.lublin.pl