Warsztaty filmowe

warsztaty lomazyInteresuje Cię film? Chcesz zobaczyć jak powstaje? Marzysz o tworzeniu własnych filmów? Zapraszamy Cię na warsztaty filmowe!

Dwudniowe spotkania w formie warsztatów prowadzić będzie reżyser pochodzący z Łomaz - Wojtek Andrzejuk, absolwent warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji oraz z zamiłowania producent, aktor i scenarzysta.

Towarzyszyć mu będą:

Bartek Kłeczek - operator telewizyjny i filmowy - Autor zdjęć do teledysków ( m.in. Ewa Farna, KULT, Marek Piekarczyk ) reklam telewizyjnych i filmów dokumentalnych tj. 'Mistrzowie drugiego planu', 'Operacja życie', 'Miłość potrzebna od zaraz'. i fabularnej dużej rosyjskiej produkcji 'Ogłuszeni ciszą'. Poza tym pracuje w ekipie takich programów jak: Kocham kino, Warsaw Shore, The Voice of Poland, You can Dance, Must be the Music, Top Model.
Na warsztatach pokaże jak posługiwać się profesjonalną kamerą filmową i przynależnymi jej akcesoriami, a podczas warsztatów z jej uczestnikami zbuduje profesjonalną scenę filmową.

Marcin Koźliński - operator, montażysta specjalista od animacji, absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi - Realizacja Obrazu Filmowego i TV. Posiada tytuł Magistra Sztuki. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt animowanych teledysków i filmów reklamowych. Właściciel studia filmowego 'Koty dwa'.
Na warsztatach zdradzi tajniki montażu i animacji czyli ożywiania obrazu.

Podczas zajęć uczestnicy zbudują poprawne kadry, oświetlą je i przeanalizują z prowadzącymi językiem filmowym.

Finałem warsztatów będzie plan filmu dokumentalnego o Kazimierzu Kusznerowie, który powstaje w pobliskiej Lubence.

Warsztaty adresowane są do młodzieży gimnazjalnej. Zapisy prowadzone są w Gminnym Ośrodku Kultury w Łomazach do 28.10.2016. Zapraszamy