Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Bialskiego

starostwo lomazyUrząd Gminy Łomazy informuje, że na stronie Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej został zamieszczony projekt „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Powiatu Bialskiego”

Z treścią dokumentu można zapoznać się:
• w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41 pokój 29, w dniach pracy urzędu w godzinach 8:00 – 14:30 – wersja papierowa,


• na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej pod adresem: http://www.powiatbialski.eu/starostwo/ w zakładce „Aktualności” oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej pod adresem: http://www.powiatbialski.bip24.eu/ w zakładce „Starostwo Powiatowe/Ogłoszenia” – wersja elektroniczna.

Opinie dotyczące ww. dokumentu można składać do 14.12.2015 r.:
• w formie pisemnej na adres: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wydział Komunikacji, ul. Brzeska 41, 21-500 Biała Podlaska,
• przesyłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym.