Przyjęcia interesantów

lomazyW związku z obecną sytuacją związaną z występowaniem na terenie kraju wirusa SARS-COV-2 i troską o dbałość zdrowia publicznego Wójt Gminy Łomazy apeluje o rozważenie możliwości telefonicznej lub internetowej komunikacji z Urzędem Gminy Łomazy, jeśli nie ma potrzeby osobistej wizyty w celu załatwienia spraw urzędowych.

Prośba jest szczególnie skierowana do osób, które wykazują oznaki choroby lub w ostatnim czasie wróciły z Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii i innych krajów, a także miały osobisty kontakt z osobami, które przebywały zagranicą.


Kontakt telefoniczny: 83 341 70 03 sekretariat lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urząd Gminy Łomazy obsługuje petentów od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30

Podczas koniecznej wizyty w Urzędzie Gminy prosi się interesantów o stosowanie do zaleceń służb sanitarnych w kwestii koronawirusa, tj. m.in.:
1. Zachowanie bezpiecznej odległości od rozmówcy 1 - 1,5 metra.
2. Przestrzeganie higieny kaszlu i oddychania. Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką – jak najszybciej wyrzuć chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce, używając mydła i wody lub zdezynfekować je środkami na bazie alkoholu (min. 60%). Nie obawiać się zwracać uwagi współpracownikowi i klientowi, aby nie kasłał i nie kichał w naszym kierunku.
Informacje dotyczące postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem można uzyskać pod numerem infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia 800 190 590.