Leśne Dziołchy

tloka lomazyWarsztaty "Leśne Dziołchy" w Koszołach (gm.Łomazy) - 23-24.06.18

"Tropem Natury" i SSK "Tłoka" ze "Szkołą Relacji i Edukacji Regionalnej" zapraszają serdecznie kobiety (także mamy z córkami) na warsztaty przyrodniczo – survivalowe.

IDEA:
Tak jak w dawnych czasach kobiety trzymały się razem i uczyły się od siebie nawzajem, chcemy wracać do tych zwyczajów i odkrywać kobiecą, pierwotną naturę, która drzemie w każdej z nas!
Jeśli chcesz w gronie kobiet spędzić weekend blisko natury, poczuć otaczającą cię przyrodę, spróbować dzikich, jadalnych roślin oraz nauczyć się podstawowych technik przetrwania i spędzić noc w lesie...Te warsztaty są dla Ciebie! Razem pójdziemy w las, razem będziemy gotowały, uczyły się i siedziały przy ognisku z herbatą.

 

"Tropem Natury" i "Szkoła Relacji" - nawiązaliśmy współpracę i zapraszamy wspólnie na te warsztaty ponieważ bliskie nam są te same idee i wartości. Chcemy czerpać z natury, cieszyć się nią i jej uczyć by jak najbardziej żyć zgodnie z nią - dbać o swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Pragniemy pogłębiać zdrowe relacje same ze sobą i z innymi ludźmi. Lubimy wyzwania i przygody oraz prostotę życia.

 

KIEDY? - Na dobry początek wakacji- tj.
w dniach 23-24.06.18 r.
(Start w sobotę o g. 9.00,
zakończenie w niedzielę ok g.16.00)

GDZIE?
Zbiórka przy budynku Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej (dawnej szkoły w Koszołach).

KOSZT: dobrowolna wpłata.
Normalnie takie warsztaty u Ani kosztują 250 zł, ale zaproponowała wsparcie dla tworzącej się Szkoły Relacji (potrzeby remontowe) w taki sposób, że część zebranych pieniędzy przeznaczonych zostanie na koszty organizacyjne a reszta na darowiznę na ten cel.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
Śpiwór. Ubranie w teren. Nieprzemakalne buty i kurtkę.

MY ZAPEWNIAMY:
Produkty do przygotowania posiłków, sprzęt biwakowy (nocleg pod chmurką - w razie złej pogody będzie alternatywa), porcję wiedzy przyrodniczo – survivalowej.

KONTAKT, ZAPISY:
Jeżeli masz pytania - śmiało pisz albo dzwoń (505 431 289)