Spływ Kajakowy

splyw kajakowyStowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka zaprasza na 1. z 10 Spływów Kajakowych Zielawą na 10 lat Stowarzyszenia Rozwoju Miejscowości Studzianka! Pierwszy we wtorek, 1 maja 2018 rozpoczynamy o godzinie 12:00 od zwiedzania cmentarza tatarskiego w Studziance.

Następnie autokarem udamy się do Rossosza, gdzie rozpoczniemy nasz 13-kilometrowy spływ, poprzedzony krótkim szkoleniem. Po dotarciu na metę w Studziance wszystkich uczestników zapraszamy na tatarski obiad. Koszt uczestnictwa w spływie to 80 zł dla mieszańców Studzianki, a 90 zł dla pozostałych chętnych. Cena obejmuje: transport z Białej Podlaskiej (10:30 parking pod McDonald's, 10:45 dworzec PKP) i z powrotem, udział w spływie (zapewniamy kajaki dwuosobowe), ubezpieczenie, zwiedzanie tatarskiego cmentarza z przewodnikiem, obiad, strzelanie z łuku, certyfikat kajakarza, okolicznościowy znaczek spływu oraz pamiątkowy medal.

Informacje i zapisy na spływ odbywają się mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 501 266 672.Obowiązuje limit miejsc.