CERTYFIKAT - LAUR SPOŁECZNEGO ZAUFANIA

certyfikatInstytut Badań Marki z siedzibą w Sosnowcu, niezależna firma badawcza, na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród mieszkańców, przyznał Wójtowi Gminy Łomazy Jerzemu Czyżewskiemu CERTYFIKAT - LAUR SPOŁECZNEGO ZAUFANIA.

 

Jest to prestiżowa i jedyna w swoim rodzaju nagroda, jaką honorowane są przedsiębiorstwa i instytucje publiczne o najwyższej w ocenie klientów i konsumentów reputacji rynkowej oraz cieszące się zaufaniem społecznym.


Wyróżnienie zostało przyznane za rzetelność oraz najwyższą jakość oferowanych produktów i świadczonych usług, wysoki standard obsługi klienta i respektowanie praw konsumenta. Stanowi pewnego rodzaju zapewnienie o dalszej rzetelnej pracy i utrzymanie świadczenia usług i obsługi klienta na najwyższym poziomie.


Laureaci nagrody, oprócz należnego im uznania, otrzymują ponadto szereg dodatkowych korzyści, w tym dostęp do dodatkowych narzędzi budowania pozytywnego wizerunku oraz zaszczytne miejsce w wykazie godnych zaufania podmiotów rynkowych.


Opierając się na wiarygodnych opiniach klientów, projekt „Laur Społecznego Zaufania” sukcesywnie wyszczególnia rzetelne, sprawdzone firmy oraz instytucje o wysokim standardzie i jakości świadczonych usług – poświadcza o ich niezawodności, wiarygodności, solidności i odpowiedzialności.