Popołudnie seniora w Studziance

DSCN6543W sobotę 28-go października 2017r. odbyło się w Studziance po raz siódmy Popołudnie Seniora. W corocznym spotkaniu zorganizowanym przez Radę Sołecką miejscowości Studzianka i Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka wzięło udział ponad 80 osób w tym około 50 seniorów ze Studzianki. VII Dzień Seniora rozpoczął się życzeniami od sołtysa miejscowości Studzianka Dariusza Kukawskiego.


Zebranym gościom towarzyszyły dobre humory, wspominali dawne czasy przy potrawach przygotowanych przez organizatorów. Nie zabrakło także pamiątkowej fotografii. Pojawił się również okolicznościowy tort. Wspólna biesiada trwała do późnych godzin nocnych, a tak dobrą zabawę zapewniła kapela Andrzeja Chwaluczyka.


Mieszkańcom Studzianki należą się słowa uznania i podziękowania za wkład pracy w organizację tego przedsięwzięcia. Dziękujemy także Darczyńcom za wsparcie w organizację tego przedsięwzięcia. Spotkanie było jedną z części realizacji zadania „Integracja w Studziance” zadania współfinansowanego z środków Urzędu Gminy Łomazy.

DSCN6540