Spływ kajakowy

splyw sStowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka proponuje spływ kajakowy jako alternatywę na aktywny początek długiego weekendu. Poznaj uroki rzeki Zielawy i przeżyj niesamowitą przygodę. Organizacja zaprasza w czwartek 15 czerwca 2017 roku na spływ kajakowy z Wisznic do Studzianki. Start przy moście na Wygodzie w Wisznicach o godz. 11:00


Koszt za udział spływie wynosi 80 zł. Opłata obejmuje transport autobusem (Biała Podlaska ok. 9:00 przy MC Donald’s i Dworzec PKP, ok. 9:30, Piszczac przy Urzędzie Gminy, ok. 10:00 Łomazy przy przystanku autobusowym i powrót po spływie ok. 18:00), posiłek, strzelanie z łuku i turniej łuczniczy, losowanie nagród, pamiątkowy medal i ubezpieczenie.


Opłata dla mieszkańców gminy Łomazy wynosi 60 zł. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają do wyczerpania limitu miejsc. Szczegółowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), lub telefonicznie 501 266 672.