Akademia Taekwon-Do VIRTUS powiększyła swój dorobek medalowy

VIRTUS LomazyNa II Turnieju Eliminacyjnym do Mistrzostw Polski Juniorów oraz Juniorów Młodszych a także Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwon-Do, które odbyły się w Janowie Podlaskim Akademia Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach powiększył swój dorobek medalowy.
Dominika Szoplińska (IV klasa SP) w kategorii młodzik wywalczyła złoty medal w konkurencji układów formalnych do 6 kup. Nikola Sobechowicz (I klasa Gim) w kategorii juniora młodszego wywalczyła złoty medal w walkach -42 kg, Kasia Sucharzewska (III klasa Gim) również juniorka młodsza wywalczyła złoty medal w walkach -55 kg oraz brązowy w technikach specjalnych. Ernest Szopliński (I klasa technikum) w kategorii juniora zdobył dwa brązowe medale, w konkurencji walk -75 kg oraz układach stopni I Dan. Bardzo blisko medalu była w kategorii młodzika Klaudia Łaska (V klasa SP) wygrywając kolejne pojedynki w układach do 6 kup i odpadając tuż przed strefą medalową. Drużynę młodzików stanowiły jeszcze Oliwia Supruniuk (IV klasa SP), Amelia Juszczak (IV klasa SP), Karolina Chotkowska (V klasa SP), Hubert Hołonowicz (V klasa SP), Dawid Tokarski (VI klasa SP) oraz Dominik Derlukiewicz (V klasa SP). W rolę sędziów ponownie wcielili się Magda Bańkowska, Monika Chwalewska oraz Darek Stanilewicz. TKD grupowe

Na zawodach odwiedzili nas również niektórzy rodzice Małgorzata i Marcin Juszczak oraz Agnieszka i Marcin Sobechowicz a także rodzeństwo Amelki Karolina i Mateusz Juszczak. Powrót w dość późnych godzinach wieczornych ze zmęczeniem na twarzach ale jednak z ogromnym doświadczeniem zdobytym na zawodach pozwoli dalej kształtować nie tylko ciało ale głównie ducha i charakter. Super dzieciaki, super rodzice, super atmosfera tak jest w Taekwon-Do w Łomazach.

Jak zwykle wyjazd był możliwy dzięki współpracy z wójtem Gminy Łomazy Jerzym Czyżewski za co serdecznie dziękujemy!!!


Zapisy już we wrześniu 2017 roku.
Specjalne zajęcia dla dzieci już od 4 roku życia.
ZAPRASZAMY!!!