Zdobądź 5 tys. zł na działania lokalne

fflifioZdobądź 5 tys. zł na działania lokalne w okresie 1 czerwca- 30 września 2017r.

Jeżeli działasz w młodej organizacji pozarządowej na terenie województwa lubelskiego?

Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje?

Chcesz coś zrobić dla swojej społeczności?

Jeśli TAK - zapraszamy do konkursu na mikrodotacje, możesz wygrać 5000 zł.

 

Aktywuj lokalne działania. Zapraszamy na spotkania informacyjne 4 kwietnia (wtorek) 2017 roku w Białej Podlaskiej godzina 10:00 w Sali Urzędu Miasta ulica Piłsudskiego 3 a także do Międzyrzeca Podlaskiego 4 kwietnia 2017 roku o godz. 14:00 w sali Urzędu Gminy Międzyrzec Podlaski.

Program adresowany jest do:

- młodych organizacji pozarządowych,

- grup nieformalnych,

- grup samopomocowych.

Termin naboru wniosków o dotację: od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2017 r., do godziny 23:59.

Sposób składania wniosków: wnioski można składać wyłącznie za pomocą generatora wniosków, który dostępny jest na www.lubelskielokalnie.lbl.pl (duży czerwony przycisk "złóż wniosek")

KONSULTACJE WNIOSKÓW: przed ostatecznym złożeniem wniosku zachęcamy wcześniej go skonsultować i uzyskać porady. Konsultacje będą trwały w okresie naboru wniosków i będą prowadzone przez Mobilnych Animatorów przydzielonych na teren powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska, którymi są Łukasz Węda (Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu) 501 266 672 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Katarzyna Jendruchniewicz (Fundacja "W te pędy") Tel. 511 562 007 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin