Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu bialskiego za rok szkolny 2015/2016

dyplom lomazyW dniu 06.12.2016 w Zespole Szkół w Janowie Podlaskim dokonano podsumowania Współzawodnictwa Sportowego Szkół Powiatu Bialskiego za rok szkolny 2015/2016 organizowanego przez Bialski Szkolny Związek Sportowy.
Nasze gimnazjum zwyciężyło klasyfikację generalną Współzawodnictwa Sportowego Szkół Gimnazjalnych w Powiecie Bialskim.

Puchar i dyplom za wywalczenie pierwszego miejsca w sportowej Gimnazjadzie odebrali: Dyrektor Zespołu Szkół w Łomazach Pani Anna Filipiuk, nauczyciel wychowania fizycznego Pan Marek Prokopiuk oraz pretendent do tytułu Najlepszego Sportowca Naszego gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 - uczennica kl. III a Daria Hordejuk.

Dyrektor Zespołu Szkół w Łomazach Pani Anna Filipiuk odebrała z rąk starosty bialskiego pisemne Podziękowanie za tworzenie odpowiednich warunków do rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży oraz życzliwość w podejmowanych inicjatywach związanych z wychowaniem poprzez kulturę fizyczną.

gimnazjum lomazy
Nauczyciel wychowania fizycznego Pan Marek Prokopiuk otrzymał od starosty bialskiego Dyplom Uznania za szczególne osiągnięcia sportowe uczniów w Finałach Wojewódzkich Współzawodnictwa Sportowego Szkół w roku szkolnym 2015/2016 (III miejsce ucznia Norberta Waśkiewicza w biegu na dystansie 100 metrów, III miejsce ucznia Eryka Hordejuka w biegu na dystansie 1000 metrów).

Podczas uroczystości starosta bialski Pan Mariusz Filipiuk na podstawie uchwały Rady Powiatu Bialskiego wręczył również nagrodę pieniężną Panu Arturowi Romaniukowi za wyróżniające osiągnięcia w działalności sportowej.
Zwycięstwo Naszego gimnazjum w rywalizacji sportowej Gimnazjady w roku szkolnym 2015/2016 to powtórka sukcesów z dwóch poprzednich lat. Byliśmy najlepsi w latach 2014/2015 i 2013/2014.

W związku z powyższym:
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie w rozwijanie swojej sprawności i godne reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych.
Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy uczniów oraz trud i poświęcenie związane z organizacją wyjazdów na zawody sportowe.
Dziękujemy Dyrektorowi Zespołu Szkół w Łomazach - Pani Annie Filipiuk, za tworzenie w naszej szkole odpowiednich warunków do rozwoju sportu dzieci i młodzieży.
Dziękujemy Wójtowi Gminy Łomazy, Panu Jerzemu Czyżewskiemu za pomoc w organizacji transportu uczniów na zawody sportowe Gimnazjady na terenie całego Powiatu Bialskiego.

niwkalomazy.webnode.com