Mikołajkowy Turniej Taekwon-Do

mmt lomazyBlisko 200 uczestników zebrało się w dniu 3 grudnia 2016 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Łomazach na Mikołajkowym Turniej Taekwon-Do.Zawody otworzyła pani Alina Lewczuk wicedyrektor szkoły. Członkowie Akademii Taekwon-Do VIRTUS oraz wszystkie chętne dzieci z oddziałów przedszkolnych w Łomazach miały możliwość spędzenia prawie czterech godzin na zabawie i sportowej rywalizacji.

Rozegrano po trzy konkurencje w czterech kategoriach dla dzieci oraz dwie konkurencje dla rodziców. Każdy uczestnik otrzymał wyjątkowy medal wykonany na tę okazję a miejsca na podium zostały dodatkowo nagrodzone paczkami. Głównym organizatorem był Artur Romaniuk nauczyciel wychowania fizycznego w łomaskiej szkole i jednocześnie trener w Akademii Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach.

Organizację Turnieju wsparli:
Urząd Gminy w Łomazach, Dyrektor Zespołu Szkół w Łomazach, Anna i Zbigniew Gołoś, ibf Sławomir Dymowski, Autoserwis Dubów Robert Łaski, DOM MOKOSZY Ewa i Artur Wosinek, Firma SERHEJ Zdzisław Serhej oraz Monika Jaroszuk za co serdecznie dziękujemy!!!
Ogromny wkład osobowy wnieśli wychowankowie Akademii obecni i byli uczniowie Zespołu Szkół w Łomazach.

Galeria