Letni Obóz Taekwon-Do

oboz TKDW dniach 21-27 lipca 2016 r. Akademia Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach zorganizowała już po raz drugi Letni Obóz Taekwon-Do. Tak jak w roku poprzednim wszyscy, którzy zdecydowali się na wyjazd na „intensywny” wypoczynek udali się do Murzasichle. Oprócz typowych zajęć z Taekwon-Do koreańskiej sztuki walki, uczestnicy mogli korzystać z zajęć fitness, jogi, aerobiku a nieco starsi z masażu.

Standardowo dzień rozpoczynał się od porannego rozruchu o godzinie 7.30 na który „ochoczo” i „punktualnie „ stawiali się wszyscy uczestnicy obozu. W sobotni wieczór, jak przystało mieliśmy dyskotekę. Widać, że dziewczyny z Łomaz mają poczucie rytmu. Królową dyskoteki została Nikola Sobechowicz a inne dziewczyny niewiele odstępowały w oczach jury ;-)W niedzielę zdecydowana większość udała się do drewnianego i stylowego kościoła na mszę. Każdego dnia mogliśmy korzystać z basenu, który znajdował się na terenie ośrodka. Ponadto wszyscy wzięliśmy udział w wycieczce do Zakopanego oraz wyjazdu na baseny termalne do Szaflar. W kolejnym dniu mieliśmy ognisko z pieczeniem kiełbasek :-)

oboz TKD2

O relacje zapytajcie uczestników obozu…;-) Każdy został sowicie obdarowany przez sponsorów, firmę dr Gerard oraz Wedel. Organizator zadbał o pamiątkowe kubeczki oraz koszulki specjalnie przygotowane w limitowanej edycji tylko na ten obóz oraz atrakcyjne nagrody w przeprowadzanych konkursach, zawodach itp.

Facebook

Zapisy już we wrześniu!!!
Zapraszamy!!!