Spływ kajakowy rzeką Zielawą

splyw studzianka3W związku z dużym zainteresowaniem ostatnimi spływami kajakowymi rzeką Zielawą Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka przygotowało ofertę popłynięcia kajakiem rzekami Zielawą oraz Krzną. Spływ na który zapraszamy wszystkich chętnych odbędzie się 31 lipca 2016 roku na trasie 25 km ze Studzianki (Szenejki) do Kijowca.

Jest to odcinek rzeki uregulowanej i nie wymaga tak wielkiego wysiłku jak trasa z Wisznic do Studzianki. Koszt udziału to 75 zł od osoby. Opłata obejmuje ubezpieczenie, przejazd z Białej Podlaskiej oraz powrót, spływ kajakiem, tatarski obiad z deserem, możliwość zwiedzania Muzeum wsi Podlaskiej oraz tatarskiego cmentarza z przewodnikiem. Ponadto warsztaty łucznictwa tradycyjnego oraz turniej łuczniczy z nagrodami. Każdy, kto ukończy spływ otrzyma pamiątkowy medal.

Szczegóły i zapisy do dnia 30.07.2016 r. pod numerem 501 266 672 lub poprzez email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zachęcamy do zapisów oraz do udziału ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.