Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka zaprasza na najbliższe spływy kajakowe

splyw20 czerwca 2019 (czwartek), godz. 11:00, spływ Zielawą na trasie Wisznice-Studzianka, koszt 60 zł. Zgłoszenia do wyczerpania limitu miejsc. Po dotarciu na metę w Studziance wszystkich uczestników zapraszamy na posiłek i strzelanie z łuku.

 

 

23 czerwca 2019 (niedziela), wyjątkowa noc świętojańska, czyli wieczorna wyprawa kajakowa „Nocny spływ” z Rossosza do Studzianki. Zamiast wianków wypuszczamy kajaki na wodę. Trasa liczy 11 km. Przeżyj niesamowitą przygodę w blasku światła na rzece Zielawie! START o zachodzie słońca około godz. 21:00 na Prymie przy moście w Rossoszu w stronę Bordziłówki. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu wynosi 50 zł.

 

30 czerwca 2019 (niedziela), godz. 16:00, spływ pod prąd rzeką Zielawą na trasie Studzianka-Łomazy-Studzianka, koszt 60 zł. Nietypowa wyprawa kajakowa „Pod prąd” ze Studzianki do Łomaz liczy 8 km i będzie wiodła w górę rzeki Zielawy przeciwnie do nurtu. Poznaj uroki rzeki Zielawy i przeżyj niesamowitą przygodę! Przewidywany czas zmagania w rzece wynosi 3 godziny. Zapisy do 27 czerwca 2019.

 

6 lipca 2019 (sobota), godz. 21:00, nocny spływ rzeką Zielawą na trasie Rossosz-Studzianka, koszt 50 zł (w cenie ognisko). Wieczorna wyprawa kajakowa „Nocny spływ” z Rossosza do Studzianki liczy 11 km. Zamiast wianków wypuszczamy kajaki na wodę. Przeżyj niesamowitą przygodę w blasku światła na rzece Zielawie! START o zachodzie słońca około godz. 21:00 na Prymie przy moście w Rossoszu w stronę Bordziłówki. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu wynosi 50 zł.

 

Podana cena to koszt uczestnictwa jednej osoby. Cena obejmuje miejsce w kajaku dwuosobowym, opiekę przewodnika, ubezpieczenie, medal i posiłek regeneracyjny po spływie. Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania transportu na miejsce spływu i z powrotem (ustalana indywidualnie).

 

Zapisy pod numerem telefonu 501 266 672,
e-mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
lub poprzez fb Kajaki Studzianka do wyczerpania limitu miejsc.